Lokal usługowy- doskonała lokalizacja- ul. Daszyńskiego

cena 320 000,00 zł
lokalizacja Bolesławice, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-04-01
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 62
lokalizacja Daszyńskiego
rok budowy 1111

Lokal usługowy- doskonała lokalizacja- ul. Daszyńskiego
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni ok. 61,93 m2, znajdującego się w Bolesławcu przy ul. Daszyńskiego.
Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy i posiada bezpośrednie wejście od ulicy. W skład lokalu wchodzą: duże pomieszczenie z witryną, przestronne zaplecze, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Obecny układ pomieszczeń uległ zmianie z uwagi na działalność prowadzoną przez najemców- usługi kosmetyczne. Z uwagi na trwającą umowę najmu nieruchomość sprzedawana jest z najemcą.
Lokal ogrzewany jest za pomocą elektrycznych, energooszczędnych pieców indukcyjnych. Dodatkowo do dyspozycji mamy klimatyzację oraz specjalistyczny system monitoringu.
Dach w kamienicy został wymieniony, ponadto budynek w niedalekiej przyszłości przejdzie wymianę elewacji. Stolarka okienna oraz drzwi wejściowe są drewniane. Okna poczwórnie szklone.
Dużym atutem lokalu jest jego lokalizacja, znajduje się on przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta. W okolicy znajdują się: zabytkowy Rynek, Sąd, Urząd Miasta i Urząd Gminy, liczne sklepy wielobranżowe, biura, budynki użyteczności publicznej, przystanek autobusowy oraz dworzec PKP. Bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Sylwia 609 576 429
E-mail: [email protected]
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.