Praca od zaraz

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-02
telefon kontaktowy 531974255
ogłoszenie zamieścił ensila
stanowisko Pracownik biurowy
wynagrodzenie netto 2100
pracodawca ENSILA
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Firma Ensila Group poszukuje pracownika, który może zacząć pracę od zaraz

Stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:

• Rozliczanie czasu pracy pracowników budowlanych
• Przygotowywanie protokołów odbioru wykonywanych prac, wystawianie faktur
• Współpraca z księgowością

Wymagania:

• Samodzielność
• Skrupulatność
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres office@readyconstruct.eu z adnotacją w tytule
„Pracownik Biurowy” i dopiskiem: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych
Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.