MHI POLSKA

lokalizacja Zebrzydowa, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-06-11
telefon kontaktowy 571741874
ogłoszenie zamieścił mhipolska
stanowisko pracownik produkcji
wynagrodzenie netto 3300
pracodawca MHI POLSKA praca na produkcji
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Firma MHI Polska specjalizuje się w produkcji zaawansowanych produktów drewnianych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI.

Miejsce pracy: Zebrzydowa.

Zakres obowiązków:
• Realizacja zadań na linii produkcyjnej,
• Podstawowa obsługa maszyn do obróbki drewna,
• Kontrola jakości i pakowanie wyrobów gotowych.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Umiejętności pracy w zespole,
• Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
• Proaktywnego podejścia do pracy,
• Podstawowej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego i doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym), w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Pracę od poniedziałku do piątku,
• Wynagrodzenie podstawowe od 3300 zł netto/miesięcznie,
• Atrakcyjny system premiowy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: [email protected]

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.