Kucharz lub kucharka, pomoc kuchenna do hotelu w Karpaczu

lokalizacja Karpacz, jeleniogórski, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-06-15
telefon kontaktowy 609179679
ogłoszenie zamieścił marketingpalac
stanowisko Kucharz lub kucharka i pomoc kuchenna
wynagrodzenie netto 4500
pracodawca Pałac Margot
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Pałac Margot SPA **** w Karpaczu zatrudni Kucharza lub Kucharkę i pomoc kuchenną

Opis stanowiska pracy (odpowiednio do rodzaju stanowiska):

- przygotowanie dań zgodnie z recepturami i instrukcjami,
- zapewnienie wysokiej jakości serwowanych dań,
- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
- dbanie o wskaźniki ilościowe i jakościowe,
- przestrzeganie zasad HACCP i BHP.

Od kandydatów oczekujemy (odpowiednio do rodzaju stanowiska):

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomości kuchni polskiej ciepłej i zimnej,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Dyspozycyjność, sumienność, punktualność,
- Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się Hotelu,
- umowę o pracę na pełny etat,
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- miłą atmosferę pracy
- możliwość zakwaterowania

CV prosimy wysyłać na e-mail @ lub kontakt telefoniczny 609 179 679