Mieszkanie 2 pokojowe na parterze do remontu w Ławszowej

cena 69 000,00 zł
lokalizacja Ławszowa, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-06-15
telefon kontaktowy 530992992
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 48
liczba pokoi 2
lokalizacja -
rok budowy 1111
rodzaj zabudowy kamienica

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m2 położonego na parterze w trzykondygnacyjnej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ławszowa, oddalonej od Bolesławca o ok 20 km.

Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni z oknem oraz łazienki z wanną, toaletą i oknem. Do mieszkania przynależy również piwnica oraz komórka lokatorska znajdująca się przed kamienicą.

W lokalu wymieniona została częściowo stolarka okienna na PCV. Źródłem ogrzewanie oraz ciepłej wody w mieszkaniu jest piec na opał stały (koks/węgiel).
Oferowane mieszkanie wymaga generalnego remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnych potrzeb.

Nieruchomość ta jest optymalnym rozwiązaniem dla osób ceniących życie poza miastem, z dala od jego zgiełku i jednocześnie blisko natury. W pobliżu znajdują się piękne lasy oraz tereny sprzyjające zarówno wędrówkom, jak i rowerowym wyprawom, a w sezonie jesiennym – grzybobraniu. Pobliska rzeka jest idealna na spływy pontonowe i kajakowe. Ponadto w miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, plac zabaw, boisko, sala gimnastyczna, kościół, sklepy i agencja pocztowa.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia: 609 576 429
Dominika: 530 992 992

E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.