dom do remontu, działka pow. 7100 m2, Wykroty

cena 379 000,00 zł
lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-06-10
telefon kontaktowy 531168866
ogłoszenie zamieścił wgnzgorzelec
powierzchnia (m²) 7100
lokalizacja Wykroty

dom, działka, Wykroty, sprzedaż
Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o powierzchni 7100 m2. Na działce gruntu znajduje się budynek wolnostojący, jednorodzinny, dwukondygnacyjny. Budynek położony w urokliwym miejscu, w otoczeniu zieleni, w niedalekiej odległości od Borów Dolnośląskich. Dom o powierzchni 180 m2, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, z cegły, wnętrze budynku do własnej aranżacji, częściowo podpiwniczony.
W MPZP działka gruntu oznaczona symbolem: 07 Mwr - Teren istniejącej rozproszonej zabudowy zagrodowej Wykroty-Podczerno. Dopuszcza się lokalizację nowej zabudowy mieszkaniowej w granicach terenu. Działka w kształcie prostokąta, dojazd do działki drogą asfaltową.
Dostępne media: prąd, woda, studnia, szambo.

W niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone, rekreacyjne. W miejscowości Wykroty znajduje się: strefa przemysłowa i produkcyjna, dyskont spożywczy, sklep spożywczy, szkoła podstawowa. W odległości 10 km węzeł autostradowy A4.

WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami.
Oddział Zgorzelec ul. Warszawska 11, kom.531 168 866,
e-mail: [email protected]

NOWA KULTURA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI.

Klientom zapewniamy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną nieruchomości oraz pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz budowę domów. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w
rozumieniu przepisów prawa, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszelkie teksty, rysunki,zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Zgorzelec, ul. Warszawska 11. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja,
elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.