specjalista ds. utrzymania czystości

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-05-27
telefon kontaktowy 532793585
ogłoszenie zamieścił bowe
stanowisko Specjalista ds. utrzymania czystości
pracodawca BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem niemieckim, specjalizującą się w produkcji systemów wiązek kablowych, w tym rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów jakościowych dostarczamy nasze rozwiązania m.in. dla przemysłu samochodowego, lotniczego, rolnego, czy techniki wojskowej.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania czystości

Oczekiwane kwalifikacje:

- Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- Sprawność fizyczna umożliwiająca wykonywanie wskazanych czynności,
- Motywacja do pracy i dyspozycyjność,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie wszelkich czynności związanych z utrzymaniem czystości na terenie zakładu (hala produkcyjna, magazyn, pomieszczenia biurowe i higieniczno-sanitarne),
- Utrzymywanie czystości na zewnątrz firmy (grabienie liści, zamiatanie, podlewanie),
- Nadzór nad środkami czystości i sprzętem.

W zamian pracodawca oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- Pracę w przyjaznym zespole oraz higienicznych warunkach,
- Prywatną opiekę medyczną - Medicover,
- Częściowy zwrot kosztów dojazdu,
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem formularza: https://boewe-elektrik.elevato.net/pl/specjalista-ds-utrzymania-czystosci,ja,57?source=1012