Komfortowy dom z garażem w Kruszynie

cena 1 150 000,00 zł
lokalizacja Kruszyn, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-06-03
telefon kontaktowy 602375609
ogłoszenie zamieścił patron
powierzchnia (m²) 224
lokalizacja Kruszyn

Unikatowy, nowoczesny dom wolnostojący z garażem i ogrodem w Kruszynie.

Nieruchomość umiejscowiona jest na spokojnej uliczce, w pobliżu malowniczej trasy rowerowej. Tylko 5-10 min drogi spacerem znajduje się sklep, kościół, przedszkole, Bolesławiec w odległości zaledwie 2 km.

Dom wybudowano w 2018 roku z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych materiałów.

Zamysłem projektanta było umożliwienie jak najłatwiejszej komunikacji oraz zapewnienie poczucia komfortu przy jednoczesnej energooszczędności.
Uniwersalne instalacje: alarmowa, sieciowa, dźwiękowa i internetowa przygotowane z myślą o przyszłości (inteligentne systemy).

Powierzchnia użytkowa 192,70 m2
Powierzchnia garażu 31,20 m2 (dwustanowiskowy, w bryle budynku)
Powierzchnia całkowita 223,90 m2

Budynek o zwartej bryle na rzucie prostokąta według unikatowego projektu pracowni Arex Państwa Domaszczyńskich. Prywatna część mieszkalna została umieszczona na piętrze, a parter stanowi przestrzeń ogólnoużytkową.

Na parterze z centralnie usytuowanego hallu prowadzą wejścia do gabinetu i salonu z jadalnią. Krótki korytarz łączy hall z kuchnia, niewielką spiżarnią i wc oraz garażem na dwa samochody.

Do garażu, z tyłu, przylega pomieszczenie techniczne z pralnią i magazyn, który może być zmodyfikowany i zabudowany pod saunę.

Na przestronnym piętrze znajdują się 3 pokoje, w tym dwa z wyjściem na taras od strony ogrodu, hall oraz łazienka. Główna sypialnia posiada własną prywatną łazienkę i garderobę.

Na parterze od południowej strony ogrodu usytuowano największy, drewniany taras.

Sprzedaż domu uwzględnia również kompleksowy projekt wszystkich wnętrz, wykonany przez profesjonalną firmę MOSS (włącznie z oświetleniem, wizualizacjami, itd.)

Więcej informacji pod numerem: 602375609

Rzuty domu oraz dodatkowe dane techniczne, wysyłamy na życzenie osobom zainteresowanym.

Małgorzata