LIDER ZMIANY

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-05-25
telefon kontaktowy 532793585
ogłoszenie zamieścił bowe
stanowisko LIDER ZMIANY
pracodawca BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem niemieckim, specjalizującą się w produkcji systemów wiązek kablowych, w tym rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów jakościowych dostarczamy nasze rozwiązania m.in. dla przemysłu samochodowego, lotniczego, rolnego, czy techniki wojskowej. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oczekiwane kwalifikacje:

- Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na równoległym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- Dobra znajomość obsługi komputera,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscypliny,
- Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, umiejętność pracy w zespole i wyznaczania priorytetów w pracy wielozadaniowej,
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Mile widziane:

- Znajomość języka niemieckiego,
- Znajomość systemu jakości ISO.

Zakres obowiązków:

- Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu (25-30 osób),
- Zapewnienie ilościowego i terminowego wykonania planu produkcji,
- Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy,
- Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowozatrudnionych pracowników,
- Raportowanie przebiegu procesu produkcji,
- Dbałość o przestrzeganie zasad BHP i p.poż.

W zamian pracodawca oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku,
- Możliwość inicjowania i wdrażania zmian mających na celu optymalizację procesów w poszczególnych działach,
- Prywatną opiekę medyczną - Medicover,
- Częściowy zwrot kosztów dojazdu,
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza: https://boewe-elektrik.elevato.net/pl/lider-zmiany,ja,56?source=1012