praca od zaraz - produkcja- 20,25zł brutto/godz.

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-08-19
telefon kontaktowy 605123562
ogłoszenie zamieścił maria-rekruter
stanowisko pracownik produkcyjny
wynagrodzenie netto 123
pracodawca Trenkwalder
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: DRUKARZ

Obowiązki:
-nanoszenie nadruku na elementy plastikowe, metalowe i inne,
-obsługa maszyny drukarskiej.

Wymagania:
-zdolności manualne,
-dokładność i rzetelność,
-umiejętność pracy w zespole,
-dobry wzrok,
-wysoka motywacja do pracy,

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie,
-umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
-atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
-pracę na 2 zmiany w godz. 6-14 i 14-22,
-pracę od poniedziałku do piątku,
-możliwość przyuczenia do zawodu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.