pracownik z uprawnieniami na wózek widłowy utd - od 5000 pln - od zaraz!

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-08-20
telefon kontaktowy 717575010
ogłoszenie zamieścił staffing pro
stanowisko Pracownik Logistyki
wynagrodzenie netto 4400
pracodawca Staffing PRO sp. z.o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod
nr KRAZ 23196 dla jednego ze swoich klientów w Wykrotach poszukuje pracowników na stanowisko:
Pracownik Produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe UTD

Wózek widłowy UTD obowiązki :
- magazynowanie komponentów
- dostarczanie materiałów pod konkretne procesy produkcyjne
- obsługa skanera ręcznego
- praca w systemie zmianowym

Wymagania stanowiska:
- Umiejętność planowania
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT
- Zrozumienie techniczne i umiejętności manualne
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- Własne auto ( mile widziane )

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio u klienta oraz udział w szkoleniach
- bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
- bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
- dofinansowanie dojazdu do pracy