Pomocnik Lakiernika

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-12-15
telefon kontaktowy 694012345
ogłoszenie zamieścił bfz
stanowisko Pomocnik Lakiernika
wynagrodzenie netto 3900
pracodawca Bolesławiecka Fabryka Zabudów BFZ
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Bolesławiecka Fabryka Zabudów poszukuje kandydatów do pracy w Fabryce nadwozi do pojazdów dostawczych, na stanowisko: Pomocnik Lakiernika.
Praca jednozmianowa przy produkcji naczep i przyczep aluminiowych

Twój zakres obowiązków:
- Przygotowanie elementów do lakierowania (oklejanie, uszczelnianie)
- Szpachlowanie, szlifowanie oraz polerowanie
- Lakierowanie farbami podkładowymi nadwozi przyczep zgodnie z zakresem zlecenia i przyjętymi normami producenta

Doświadczenie:
- Doświadczenie min. 2 lata
- Chęć dalszego rozwoju zawodowego
- Sumienne i dokładne podejścia do pracy
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- System wdrożenia zapewniający szybką i skuteczną adaptacje w miejscu pracy
- Pracę w dobrej atmosferze i otwartym zespole
- Ubezpieczenie Grupowe

Więcej informacji na temat zatrudnienia udzielimy pod nr Telefonu 694 012345
CV proszę przesłać na adres [email protected]