Monter w branży automotive bez doświadczenia. stała praca od 22,63 zł

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-21
telefon kontaktowy 717575010
ogłoszenie zamieścił staffing pro
stanowisko Monter
wynagrodzenie netto 2800
pracodawca STAFFING PRO SP. Z.O.O.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko MONTER.
Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive. Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
- Samodzielna praca na stanowisku pracy
- Prace montażowe, obsługa maszyn i urządzeń
- Przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi
- Przeprowadzanie drobnych prac konserwatorski, czyszczenie maszyny
- Produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów
- Praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenie minimum zawodowe,
- Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi
- Zdolności manualnych

Oferujemy:
- Umowę o pracę bezpośrednio u klienta
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia wdrażające,
- Benefity, dodatki za dojazdy, fundusz socjalny, premie itd,
- Konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia

DODATKOWO:
- dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
- karta Multisport
- premia za polecenie kandydata do pracy 500 zł
- premia w wysokości 500 zł po przepracowaniu 6 miesięcy

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: