Praca na produkcji bez doświadczenia - Od zaraz!

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-21
telefon kontaktowy 717575010
ogłoszenie zamieścił staffing pro
stanowisko Pomocnik Lakiernika
wynagrodzenie netto 2500
pracodawca STAFFING PRO SP. Z.O.O.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla klienta w miejscowości Wykroty poszukuje zmotywowanej osoby na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive.

Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
- przygotowywanie elementów do lakierowania (zawieszanie na haki)
- pakowanie gotowych elementów do wysyłki
- kontrola jakości gotowych elementów
- produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów.
- Praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii. Elementy ważą od 3 do 10kg

Wymagania stanowiska
- motywacji do pracy oraz sumienności w wykonywanych zadaniach,
- dyspozycyjności
- mile widziane doświadczenie produkcyjne/automotive
- dokładności w wykonywanej pracy

Oferujemy
- stabilną pracę w międzynarodowej firmie
- stawkę od 19,57 zł brutto
- bezpłatną opiekę zdrowotną
- dofinansowanie dojazdu do pracy oraz miłą atmosferę
- konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: