Dom z malowniczymi widokami w zaciszu Lubkowa

cena 364 000,00 zł
lokalizacja Lubków, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-26
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 135
lokalizacja -

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o łącznej powierzchni około 135 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 3207 m2. Nieruchomość ta położona jest w miejscowości Lubków oddalonej od Bolesławca o ok 13 km, natomiast do zjazdu na autostradę A4 w miejscowości Krzywa jest ok 8 km.

Budynek mieszkalny składa się z dwóch kondygnacji, na których do dyspozycji mamy:
Parter:
- przedpokój,
- dwa pokoje,
- oddzielna kuchnia z oknem,
- łazienka z oknem.

II kondygnacja:
- dwa pokoje,
- oddzielna kuchnia z oknem,
- łazienka z prysznicem i toaletą,
- hol.

W budynku znajduje się również piwnica oraz strych. Ponadto do dyspozycji mieszkańców na terenie działki jest dwustanowiskowy garaż oraz budynek gospodarczy.

Ogrzewanie w domu jest na opał stały z wykorzystaniem pieca kaflowego. Na pierwszej kondygnacji budynku zainstalowane zostało centralne ogrzewanie. Natomiast źródłem ciepłej wody jest podgrzewacz elektryczny.

Budynek mieszkalny pokryty jest poniemiecką dachówką (istnieje możliwość wykorzystania dachówek zakupionych kilka lat temu przez właścicieli). Okna w budynku mieszkalnym zostały wymienione na PCV.

Największym atutem nieruchomości jest jej lokalizacji z dala od wielkomiejskiego zgiełku i sąsiadów. Dom posadowiony jest na działce z nasadzeniami drzew iglastych oraz owocowych. Z domu rozpościera się widok na pola uprawne i lasy.
Prezentowana oferta jest idealna dla osób chcących zamieszkać blisko natury oraz cieszyć się ciszą i spokojem. Malownicze otoczenie nieruchomości sprzyja relaksowi po ciężkim dniu pracy.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia: 609 576 429

E-mail:[email protected]
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.