Osiedle domków - zabudowa bliżniacza!

cena 619 900,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-02-03
telefon kontaktowy 572344551
ogłoszenie zamieścił magdalenarz.
powierzchnia (m²) 112
lokalizacja Zabobrze

Inwestycja ZABOBRZE Park to nowoczesne i komfortowe domy zlokalizowane w kameralnej oraz dobrze skomunikowanej części miasta Bolesławiec. Osiedle będzie składało się z 40 domów. Domy zaprojektowano według indywidualnego projektu zgodnie z najnowszymi trendami oraz z dbałością o funkcjonalność i komfort życia mieszkańców. Nasze budynki wyróżnia niezwykła przestronność, duże okna zapewniające dostęp światła słonecznego przez cały dzień oraz jasne elewacje urozmaicone nowoczesnymi, drewnianymi panelami wykonanymi na wzór naturalnego drewna.

Budowa I etapu osiedla ZABOBRZE Park już trwa !!
W I etapie wybudowanych zostanie 8 domów z garażem w bryle budynku. Każdy budynek będzie składał się z dwóch kondygnacji mieszkalnych. Na parterze znajdzie się: przestronny salon z kuchnią, łazienka, wiatrołap, garaż, a na piętrze 4 sypialnie oraz łazienka. Wszystkie budynki oddane zostaną w podwyższonym stanie deweloperskim. Wyjątkowy komfort i optymalizację/oszczędność kosztów ogrzewania zapewnią elektryczne rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy oraz nowoczesny, indywidualny, wielofunkcyjny kocioł gazowy. Domy posiadają ogródki z częścią rekreacyjną o regularnym kształcie.

Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na otaczającą zieleń.
Osiedle ZABOBRZE Park otaczają tereny rekreacyjne pozwalające odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Po najbliższej okolicy można odbyć wycieczki piesze lub rowerem poruszając się ścieżkami wzdłuż rzeki Bóbr oraz zbiornika wodnego, a pobliskie tereny zielone zapewniają miejsce do relaksu i wyciszenia. Kilka minut drogi pieszo znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na terenie którego dostępne są baseny, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej oraz korty tenisowe. Dużym atutem jest bezpośrednie połączenie autobusowe darmową komunikacją, tylko 7 minut zajmuje dojazd do centrum miasta.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.zabobrzepark.pl

Reklama