Pracownik Produkcji praca od zaraz BOLESŁAWIEC

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-14
telefon kontaktowy 605123562
ogłoszenie zamieścił maria-rekruter
stanowisko pracownik produkcyjny
wynagrodzenie netto 123
pracodawca Trenkwalder
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.
Aktualnie poszukuję kandydatów do firmy w, której produkuje się cześci poprawiające komfort jazdy. Praca w systemie 3-zmianowym po 8 godzin dziennie.
Obowiązki:
-kontrola wzrokowa półwyrobów i wyrobów,
-przygotowanie materiału do produkcji,
-posługiwanie się dokumentacją stanowiskową,
-obsługa maszyn automatycznych,
-praca zgodnie z zasadami 5S.

Oczekujemy:
-dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
-chęci rozwoju osobistego,
-umiejętności pracy w zespole,
-mile widziane doświadczenie w branży o profilu produkcyjnym.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
-atrakcyjny system wynagradzania + premia,
-pracę na terenie Bolesławca,
- ZATRUDNIENIE OD ZARAZ

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu .605 123 562 Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny: a0t4H00000sNlRFQA0