Operator Maszyn- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-14
telefon kontaktowy 605123562
ogłoszenie zamieścił maria-rekruter
stanowisko Operator maszyn
wynagrodzenie netto 123
pracodawca Trenkwalder
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym..
Poszukuję kandydatów na stanowisko:
Operator maszyn i urządzeń

Obowiązki:
-wzrokowa kontrola jakości,
-montaż, pakowanie, zgrzewanie, lutowanie elementów,
-wypełnianie raportów produkcyjnych,
-właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań.

Wymagania:
-zdolności manualne,
-umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych (np. suwmiarka),
-dobry wzrok,
-spostrzegawczość,
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-umowę o pracę na pełny etat,
-dodatkowe benefity,
-możliwość awansu zawodowego,
-praca na terenie Bolesławca

Osoby zainteresowane zapraszamy kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 605 123 562 . Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu. Wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 605 123 562, a skontaktujemy się!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny: a0t6N000000A1kQQAS