Oferta Pracy -Sprzedawca w punkcie GSM

lokalizacja Szczytnica, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-09-10
telefon kontaktowy 662017400
ogłoszenie zamieścił lebara pl
stanowisko sprzedawca
pracodawca Netpunkt
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Oferta pracy!!

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Sprzedawca W punkcie sieci NETPUNKT z akcesoriami GSM.
Lokalizacja : Obszar LSSE Krzywa

Wymagania:

obsługa komputera
znajomość obsługi kasy fiskalnej , (możliwość szkolenia)
dyspozycyjność,
zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
chęci do poszerzania swojej wiedzy.
Zakres obowiązków:

aktywna sprzedaż akcesoriów ,
dbanie o ekspozycję towaru i estetyczny wygląd stanowiska pracy,

Oferujemy:

szkolenie,
pracę na cały etat, umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczne warunki pracy.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży GSM będzie dodatkowym atutem.
CV prosimy przesyłać na adres e-mail [email protected] Dziękujemy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .