Działki budowlane z projektem domu w Rakowicach Wielkich

cena 119 000,00 zł
lokalizacja Rakowice Wielkie, lwówecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-09-07
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił gethouse
powierzchnia (m²) 2838
lokalizacja -

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych nr 182/7 oraz 182/8 o łącznej powierzchni 2838 m2, położonych w Rakowicach Wielkich. Działki oddalone są o ok. 20 km od Bolesławca i ok 3 km od Lwówka Śląskiego.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działki oznaczone są symbolem 4MU o przeznaczeniu podstawowym: tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Media:
- woda – około 50-60 m od granicy działki,
- kanalizacja – około 50-60 m od granicy działki,
- prąd – w drodze.

Atutem nieruchomości jest fakt, iż posiada ona decyzję o pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzony projekt budowlany obejmujący: projekt zagospodarowania działki oraz projekt domu „Darlena z wykuszem” zaadaptowany do warunków lokalnych.

Atutami działek ponadto jest:
- duża powierzchnia stwarzająca możliwość zagospodarowania terenu wg potrzeb,
- cicha i spokojna lokalizacja, sprzyjająca odpoczynkowi.

Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób lubiących spokój i klimat wsi, gdzie można odpocząć od codziennych trosk. W pobliżu znajduje się luźna zabudowa domów jednorodzinnych.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia: 609 576 429

E-mail:[email protected]
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.