monter/ka - wykroty

lokalizacja Lubań, lubański, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-04-20
telefon kontaktowy 734121537
ogłoszenie zamieścił ania
stanowisko MONTER
wynagrodzenie netto 123
pracodawca Ania
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter / Monterka

Miejsce pracy: Wykroty

Obowiązki:

samodzielny montaż, obsługa maszyn i urządzeń,
przezbrajanie maszyny i wymiana narzędzi,
przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych,
weryfikacja elementów pod względem jakościowym i zgodności z wymaganiami.
Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,
umiejętność obsługi podstawowych narzędzi produkcyjnych,
mile widziana podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:

zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu bezpośrednio przez firmę naszego klienta z siedzibą w Wykrotach,
wynagrodzenie stałe + premia miesięczna + benefity pozapłacowe,
przyjazną atmosferę,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, dzięki zapewnionym kursom przez pracodawcę,
pracę w systemie 2-zmianowym! (bez pracy w godzinach nocnych).
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 734 121 537 lub zapraszamy do naszego biura w Bolesławcu przy ulicy Piaskowej 13/1. Zachęcamy również do apikowania przez olx!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.