Mieszkanie 2 pok. 45 m2 w centrum Bolesławca

cena 275 000,00 zł
lokalizacja Dąbrowa Bolesławiecka, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-04-19
telefon kontaktowy 726362718
ogłoszenie zamieścił piotr i.
powierzchnia (m²) 45
liczba pokoi 2
lokalizacja Bielska
rok budowy 1970
rodzaj zabudowy blok

Posiadam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, położone w centrum Bolesławca przy ul. Bielskiej. Nieruchomość posadowiona jest na 6 piętrze budynku 10 piętrowego z windą.
Lokal składa się z 2 pokojów, łazienki, osobnej kuchni, przedpokoju oraz balkonu. W 2016 roku mieszkanie przeszło remont kapitalny obejmujący wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno- kanalizacyjnej, wymianę podłóg, pomalowanie ścian, wymianę glazury w łazience oraz kuchni. Nieruchomość została także w pełni wyposażona w sprzęt AGD oraz meble, które sprzedawane są razem z lokalem. Ponadto w 2019 roku mieszkanie zostało odświeżone.
Budynek jest po termomodernizacji. Klatka schodowa została wyremontowana. Trzy lata temu wspólnota mieszkaniowa wymieniła także windy oraz zainstalowała monitoring.
Mieszkanie ogrzewane jest z sieci miejskiej, natomiast ciepła woda podgrzewana jest przepływowym piecem gazowym (junkers). Do budynku doprowadzony został światłowód. Miesięczne zaliczki do wspólnoty mieszkaniowej wynoszą 350 zł, w tym woda, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy, wywóz śmieci oraz wynagrodzenie zarządcy.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, baseny, apteki, place zabaw, przedszkola, szkoły, park, kino, teatr, urzędy i wiele innych.
Istnieje możliwość przesłania większej ilości zdjęć osobą zainteresowanym.
Zapraszam do kontaktu !