Zatrudnię Pielęgniarkę/Pielęgniarza

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-03-23
telefon kontaktowy 757321316
ogłoszenie zamieścił curatum
stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz
pracodawca CURATUM Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

CURATUM Sp z o.o. w Bolesławcu prowadząca pielęgniarską opiekę długoterminową domową oraz hospicjum domowe poszukuje osoby na stanowisko:
Pielęgniarka/Pielęgniarz
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe: licencjat lub magister pielęgniarstwa,
- Specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie:
o pielęgniarstwa opieki paliatywnej (preferowane) lub
o opieki długoterminowej lub
o pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub
o pielęgniarstwa zachowawczego, lub
o pielęgniarstwa internistycznego, lub
o pielęgniarstwa rodzinnego, lub
o pielęgniarstwa środowiskowego, lub
o pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, lub
o pielęgniarstwa pediatrycznego, lub
o pielęgniarstwa geriatrycznego,
- Czynne prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
- 2-letnie doświadczenie w udzielaniu świadczeń w warunkach domowych
- 3-letnie doświadczenie w pielęgnacji chorych w warunkach oddziału szpitalnego.
Zakres obowiązków:
- Realizacja świadczeń medycznych w domu pacjenta
- Współpraca z zespołem medycznym (lekarzem, fizjoterapeutą, psychologiem)
- Współpraca z lekarzem POZ.

Oferujemy:
- Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na jedną zmianę (pełny etat)
- Pracę w życzliwym zespole,
- Godne wynagrodzenie,
- Wszystkie potrzebne narzędzia pracy (komputer, samochód)
- Praca na podstawie umowy o pracę

Oferty prosimy kierować pod adres mailowy [email protected]