konserwator urządzeń dźwigowych

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-03-29
telefon kontaktowy 798056274
ogłoszenie zamieścił pracownicybudowlani
stanowisko KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH
wynagrodzenie netto 11110
pracodawca pracownicybudowlani
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Nasz Klient - lokalna firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni Kandydatów na stanowisko:
KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH
Twoje zadania:
- Usuwanie usterek, awarii urządzeń dźwigowych
- Przeglądy i konserwacja dźwigów oraz schodów ruchomych
- Ocena stanu technicznego

Od Kandydatów oczekujemy:
- Uprawnień SEP do 1kV
- Czynnego prawa jazdy kat. B
- Doświadczenia w pracach elektromechanicznych/elektrycznych
- Uprawnienia na konserwację dźwigów lub schodów ruchomych

Zapewniamy:
- Wynagrodzenie zasadnicze zależne od posiadanych uprawnień i doświadczenia
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Niezbędne narzędzie do pracy – samochód służbowy i telefon, także do użytku prywatnego
- Finansowanie egzaminów UDT i SEP
- Prywatną opiekę medyczną – opłaconą przez pracodawcę
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
- Brak delegacji – codziennie w domu

Prześlij nam swoje CV e-mail: [email protected] lub zadzwoń Tel. 798 056 274
Jeżeli nie odbieram – wyślij SMS o treści „Konserwator”- Oddzwonię !
KRAZ 13 471