Dom z projektem pod obiekt agroturystyczny!

cena 950 000,00 zł
lokalizacja Warta Bolesławiecka, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-12-01
telefon kontaktowy 797761848
ogłoszenie zamieścił alicjadr
powierzchnia (m²) 6400
lokalizacja Warta Bolesławiec

MSR Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż zabudowaną działkę gruntu o pow. 6400 m2 w miejscowości Warta Bolesławiecka, powiat bolesławiecki z projektem budowlanym. Na działce znajdują się: budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny i cztery budynki gospodarcze. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego wynosi 592.85 m2.
Wymiary działki: 73m x 82m.

Dach w budynku mieszkalnym został wymieniony w 2018 roku. Projekt budowlany przystosowany zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi dla budynków hotelowych. Zaplanowano przebudowę budynku mieszkalnego i zmianę sposobu użytkowania na dom jednorodzinny z pokojami noclegowymi gospodarstwa agroturystycznego oraz odbudowie budynku gospodarczego. Po wprowadzeniu zmian według projektu, główny budynek pełnić będzie funkcję gospodarstwa agroturystycznego, w którym wyznaczono 12 pokoi, każdy z oddzielną łazienką.
W pozostałej części budynku wyodrębniono część mieszkalną o powierzchni 76 m2. Budynek gospodarczy znajdujący się bezpośrednio przy budynku mieszkalnym będzie znajdowała się kotłownia. W chwili obecnej budynki nie są użytkowane, wymagają gruntownego remontu.
Projekt jest propozycją dla przyszłego inwestora.

Media:
woda, kanalizacja i prąd bezpośrednio na działce.

Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy otoczonej zielenią. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi utwardzonej.
W niedalekiej odległości ok 10 km znajduje się miasto Bolesławiec (miasto ceramiki).

Zapraszam na prezentację!
Cena: 950 000 zł
Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca !!

Reklama