OPERATOR CNC do 30 zł/h od zaraz!

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-05-10
telefon kontaktowy 717575010
ogłoszenie zamieścił staffing pro
stanowisko OPERATOR CNC
wynagrodzenie netto 4000
pracodawca Staffing PRO
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko :

OPERATOR CNC

Miejsce : Strefa ekonomiczna WYKROTY
Obowiązki :
-realizacja zleceń produkcyjnych wg harmonogramu,
-wprowadzanie korekt potrzebnych do ustawień,
-kontrola jakości wykonanych detali z rysunkiem wykonawczym,
-bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP, ochrony p.poż,
ochrony środowiska oraz wymagań ergonomii pracy.

Mile widziane:
-kilkumiesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora tokarki CNC lub frezarki CNC,
-znajomości podstaw programowania warsztatowego obrabiarek Fanuc, Siemens itd

Wymagania :
-wykształcenie zawodowe lub inne techniczne,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy :
-stawka 28 zł brutto/h
-możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.
-miłą atmosfere
-dofinansowanie dojazdu do pracy

Wszystkich zainteresowanych proszę o załączanie aplikacji poprzez link poniżej :