Pracownik biurowy

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-05-13
telefon kontaktowy 660493259
ogłoszenie zamieścił komornik
stanowisko Pracownik biurowy
wynagrodzenie netto 2363
pracodawca Komornik Sądowy Piotr Wawrzyniak
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Piotr Wawrzyniak zatrudni pracownika biurowego na pełny etat.

Wymagania:
- sumienność, uczciwość, dokładność oraz dbałość o szczegóły;
- łatwość uczenia się;
- komunikatywność i wysoka kultura osobista;
- wykształcenie min. średnie;
- praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

Obowiązki:
- rejestracja spraw;
- sporządzanie projektów pism;
- rozliczanie spraw;
- telefoniczna obsługa interesantów;
- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- stabilne warunki zatrudnienia;
- pracę w zespole;
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail: [email protected] lub osobiście w siedzibie kancelarii pod adresem Bolesławiec ul. Daszyńskiego 13/1