Zatrudnię na stanowisko Młodszy specjalista IT

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-05-12
ogłoszenie zamieścił kaybee1
stanowisko Młodszy specjalista ds. IT
wynagrodzenie netto 1
pracodawca bakIT
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Zatrudnię na stanowisko Młodszy specjalista ds. IT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Pierwsza linia wsparcia użytkowników w zakresie obsługi stacji roboczych, laptopów, telefonów voip i komórkowych, drukarek sieciowych, komputerów przemysłowych, sieci LAN i aplikacji.
- Instalacja, konserwacja i naprawa stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych.
- Wsparcie Zespołu IT w realizacji bieżących działań oraz projektów.

WYMAGANIA
- Umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy sprzętu komputerowego.
- Zdolności analityczne, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
- Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows.
- Umiejętność konfiguracji oraz serwisu sprzętu komputerowego.
- Ogólna znajomość zagadnień z zakresu sieci TCP/IP (konfiguracja urządzeń, diagnozowanie problemów).

Osoby zainteresowane ofertą są proszone o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:
[email protected]