Specjalista ds. Logistyki - Bolesławiec

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-05-12
ogłoszenie zamieścił calz
stanowisko Specjalista ds. Logistyki
pracodawca CALZ Polska
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

- awizacja i organizacja transportu na Niemcy, Polskę i Czechy na podstawie estymacji przygotowywanych zamówień

- stały kontakt i współpraca z przewoźnikami

- tworzenie dokumentów dostaw w programie SAP i transferowanie ich do programu WMS

- ciągłe monitorowanie w systemie WMS czynności logistycznych, terminowości przygotowywanych zamówień

- koordynowanie dostaw na magazynie

- weryfikowanie rozbieżności systemowych i bieżące ich wyjaśnianie

- ciągły kontakt z Działem Logistyki we Włoszech

- weryfikowanie jakości i terminowości otrzymanych zwrotów

- tworzenie raportów i analiz

- stała współpraca z Działem Obsługi Klienta

Nasze wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość zasad funkcjonowania magazynu

- znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

- wiedza na temat kontroli kosztów oraz analiz wskaźników KPI

- znajomość systemu SAP (mile widziana)

- zdolność analitycznego myślenia, swoboda w pracy z liczbami i Excel'em

- dobrej organizacji pracy własnej

- umiejętność pracy pod presją czasu

- dyspozycyjność i otwartość na podróże służbowe

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6e7642ff4c71469c9e174d376a0fa218