Serwisant ds. instalacji piwnych - Bolesławiec

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-05-12
telefon kontaktowy 508030061
ogłoszenie zamieścił działhr
stanowisko Serwisant
wynagrodzenie netto 3500
pracodawca OEX Cursor
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Serwisant ds. sanitacji instalacji piwnych
miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania na stanowisku:
obsługa i serwis techniczny instalacji piwnych
przeprowadzanie bieżących napraw sprzętu i nowych instalacji/demontaży
wsparcie imprez masowych z zakresu instalacji piwnych
prowadzenie szkoleń personelu w lokalach z zakresu obsługi instalacji piwnych
sporządzanie dokumentacji z wykonanych czynności

Wymagania:
wykształcenie min średnie rekomendowane techniczne
zmysł techniczny
samodzielność w działaniu oraz dyspozycyjność
mile widziana znajomość charakterystyki branży gastronomicznej
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
zatrudnienie na UZ z ZUS
motywacyjny system wynagrodzeń
możliwość rozwoju zawodowego
samochód służbowy
telefon, tablet

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected] w nazwie wpisując nazwę stanowiska oraz miasto.