Praca w kawiarni

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-05-11
telefon kontaktowy 500079360
ogłoszenie zamieścił kawiarnia
stanowisko Barista
wynagrodzenie netto 2600
pracodawca Kawiarnia
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Część etatu

Witam,
Poszukuję baristy do kawiarni w Bolesławcu.
• TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów,
• Przygotowywanie kaw i sprzedaż produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, słodkie wypieki),
• Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia.
• NASZE WYMAGANIA
• Skończony kurs baristy lub min. roczne doświadczenie na stanowisku baristy,
• Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem,
• Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach – w systemie, zmianowym, we wczesnych godzinach porannych i popołudniowych lub w weekendy i święta.
• TO OFERUJEMY
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
• Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami
• System premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy
CV lub/oraz list motywacyjny należy składać na adres e-mailowy: [email protected]