Kierownik elektromarketu - Bolesławiec

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-11-09
telefon kontaktowy 48600020280
ogłoszenie zamieścił adreams
stanowisko kierwonik elektromarketu
pracodawca Media Expert
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie
forma zatrudnienia Pełny etat

Kierownik Elektromarketu
„Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni” - LeRoy Eims

Twój zakres obowiązków:

zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań)
budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe
utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów
kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy
współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy
Nasze wymagania:

doświadczenie w zarządzaniu zespołem
bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży
silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI)
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
samodzielność i proaktywność w działaniu
Oferujemy:

umowę o pracę bez okresu próbnego
atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
szkolenia menadżerskie
możliwość awansu

benefity:
zniżki na zakup sprzętu z oferty Media Expert
premia świąteczna
dofinansowanie karty MultiSport
nagroda jubileuszowa
opieka fundacji Mediaexpert „Włącz się!”
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected] Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

WYŚLIJ CV na: kariera.mediaexpert.pl