Przestronny dom podzielony na 2 samodzielne mieszkania-INWESTYCJA

cena 689 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-11-10
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 200
lokalizacja ...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Bolesławcu w spokojnej okolicy, oddalonej od centrum miasta o 3 km.
Prezentowana oferta składa się z domu o powierzchni użytkowej 200m2. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1253m2. Prezentowany dom został podzielony na dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami.

W pierwszym mieszkaniu, które znajduje się na parterze do dyspozycji mamy: przestronny salon, sypialnię, oddzielną kuchnię z oknem, łazienkę z wanną oraz przedpokój.
Z mieszkania jest również wyjście do domu poprzez dodatkowe drzwi wychodzące na klatkę domu. Dzięki tej możliwości zachowujemy osobistą przestrzeń i mamy też dostęp do drugiej części domu.
Takie rozwiązanie dobrze się sprawdza dla dwóch rodzin lub właścicieli zamieszkujących na parterze, a wynajmujących pozostała część domu.

W drugim mieszkaniu do dyspozycji mamy:
Na parterze: przedpokój i pralnię.
Na I piętrze: nową, przestronna kuchnia z oknem, pokój dzienny, jadalnie z wyjściem na taras, przestronną łazienka z wanną oraz prysznicem, hol.
Na II piętrze: dwie sypialnie, toaletę z oknem, hol.
Na tej kondygnacji znajduje się również wyjście na strych, który pozwala na dodatkowe zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej.
Budynek w całości jest podpiwniczony. Piwnica składa się z 3 pomieszczeń, a wejście jest ze wspólnej klatki schodowej.

Dom ogrzewany jest za pomocą wydajnego pieca z podajnikiem na eko groszek. Dodatkowo na terenie działki znajduje się przyłącze gazowe, dzięki czemu można zmienić system ogrzewania na gazowy.
Z przodu budynku znajduje się zagospodarowany ogród, w którym znajdziemy krzewy ozdobne, drzewa iglaste oraz drzewka owocowe. Cała posesja jest ogrodzona. Podjazd jest utwardzony. Brama wjazdowa zamykana na pilota.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

GET-HOUSE
Sylwia Parpura,
Tel: 609 576 429
e-mail: [email protected]