Lakiernik w AUTOMOTIVE!

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-05-26
telefon kontaktowy 511573584
ogłoszenie zamieścił martyna-staffing
stanowisko Pracownik Logistyki
wynagrodzenie netto 4000
pracodawca Staffing- PRO
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie
forma zatrudnienia Pełny etat

LAKIERNIK

Miejsce : Strefa ekonomiczna WYKROTY

MASZ DOŚWIADCZENIE W MALOWANIU BĄDŹ PRACOWAŁEŚ W BRANŻY AUTOMOTVE?

POSZUKUJEMY LAKIERNIKÓW, MONTERÓW I PRACOWNIKÓW PRODUKCJI!

Zapewniamy :

-stawka ustalana na podstawie doświadczenia podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej
-umowę o pracę oraz udział w szkoleniach
-bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
-bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
-dofinansowanie dojazdu do pracy

Obowiązki :
Obsługa i nadzorowanie linii produkcyjnej/lakierniczej w szczególności:

-przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
-lakierowanie urządzeń przemysłowych
-wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów oraz
pomiar grubości pokrywy lakierniczej oraz ich ocena według specyfikacji produktu
-monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
-obsługa urządzeń lakierniczych
-pilnowanie realizacji planu produkcyjnego
-dbałość o porządek na stanowisku pracy i o powierzone narzędzia pracy
-praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż,
ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Wymagania :
-wykształcenie kierunkowe
-doświadczenie w pracy jako lakiernik przemysłowy
-gotowość do pracy w systemie 2 i/lub 3-zmianowym
-mile widziane umiejętności techniczne i/lub mechaniczne
-odpowiedzialność za powierzone zadania
-dokładność i rzetelność
-umiejętność pracy w zespole

ZGŁOŚ SIĘ POPRZEZ FORMULARZ APLIKACYJNY: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRACOWNIK-PRODUKCYJNY-W-WYKROTACH-Od-zaraz/53258/Martiface?lang=pl