Mieszkanie Bolesławiec ul. Zygmunta Augusta (umeblowane, bez pośredników)

cena 273 900,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-03-25
telefon kontaktowy 506371314
ogłoszenie zamieścił piotr86

Sprzedam mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku w Bolesławcu przy ul. Zygmunta Augusta. Lokal posiada powierzchnię 47,3 m2 w tym dwa pokoje, kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Dokładnie powierzchnie pomieszczeń i rzut mieszkania podane są na ostatnim zdjęciu.

Największy pokój (salon) jest bardzo ustawny oraz dobrze doświetlony, okna wychodzą na południe. Posiada balkon z przezroczystym zadaszeniem. Drugi, niewiele mniejszy pokój posiada duże okno, może służyć np. jako sypialnia. Kuchnia jest jasna, również posiada duże okno i jest bardzo ustawna.

Drzwi wejściowe były niedawno wymienione, posiadają trzy zamki. Do mieszkania przynależy piwnica (3,4 m2).

Mieszkanie posiada niezależne ogrzewanie gazowe (kocioł dwufunkcyjny). W dużym pokoju jest również piękny piec kaflowy, nieużywany już od wielu lat. Jest sprawny, może być oryginalną i funkcjonalną ozdobą salonu.

Budynek jest w dobrym stanie technicznym, przeszedł termomodernizację. Wokół jest sporo przestrzeni i zieleni, a po drugiej stronie ulicy duży park z placem zabaw. W podwórku jest parking wewnętrzny poza strefą płatnego parkowania.

Dogodne położenie blisko centrum. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoły, przystanek autobusowy, szpital, Park Handlowy Stara Mleczarnia (200 metrów) oraz targowisko miejskie.

Dodatkowym atutem jest niski czynsz: ok. 250 zł + prąd i gaz według zużycia.

Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Sprzedaję prywatnie, bez pośredników.

Nieruchomość jest wolna od obciążeń, praw i roszczeń osób trzecich.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.