Ustawiacz i operator maszyn

lokalizacja Stary Łom, legnicki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2024-01-12
telefon kontaktowy 506366788
ogłoszenie zamieścił granma
stanowisko Ustawiacz i operator maszyn do produkcji kartonów
wynagrodzenie netto 4000
pracodawca Granma Projekt System Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Granma Projekt System Sp. z o.o. poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Starym Łomie (okolice Chojnowa), pracownika z doświadczeniem w obsłudze maszyn produkcyjnych z branży opakowań kartonowych.

Podstawowy zakres obowiązków:
-przygotowywanie maszyn z uwzględnieniem parametrów procesu produkcyjnego
-regulacja i kontrola nastawnych parametrów maszyn w celu uzyskania wyrobu zgodnego z wymaganiami jakościowymi
-konserwacja i czyszczenie maszyn produkcyjnych;
-prowadzenie dokumentacji napraw oraz stanu technicznego maszyn i urządzeń
-dbałość o stan techniczny

Wymagania:
-zdolności do czytania rysunku technicznego;
-wykształcenie zawodowe o profilu technicznym lub średnie techniczne
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
-samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
-dokładność

Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (nie przez agencję pracy) w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
-pracę od 6:00 -14:00
-konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia (pełny wymiar czasu pracy);

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.