Hörmann Legnica Sp. z o.o. zatrudni na umowę o pracę

lokalizacja Gromadka, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2024-07-05
telefon kontaktowy 753062242
ogłoszenie zamieścił hrg
stanowisko Młodszy mechatronik / mechatronik
wynagrodzenie netto 4000
pracodawca Hörmann Legnica Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Firma Hörmann Legnica jest Spółką należącą do międzynarodowego koncernu „Hörmann” – jednego z największych producentów ekskluzywnej stolarki budowlanej w Europie. Specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali: wysokiej klasy bram garażowych, drzwi przeciwpożarowych i przeciwdymowych, nowoczesnych systemów loftowych oraz ramp przeładunkowych.
Spółka w Polsce działa od 2004 r., zatrudniając ok. 500 osób, z główną siedzibą w miejscowości Osła, w powiecie bolesławieckim i aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: mechatronik.

Nasze wymagania
wykształcenie: średnie z mechatroniką, automatyką, elektroniką lub pokrewnymi dziedzinami,
uprawnienia E1,
zainteresowanie i podstawowa wiedza z zakresu mechatroniki, automatyki, elektroniki oraz mechaniki.
umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwijania się w obszarze mechatroniki.
umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych,
pozytywne podejście do nauki i zdobywania nowych umiejętności,
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej i praktycznych umiejętności podczas praktyki zawodowej w zakładzie.

Twój zakres obowiązków
codzienny przegląd maszyn i urządzeń pod kątem technicznym,
montaż i demontaż urządzeń i systemów mechatronicznych,
diagnozowanie i naprawa urządzeń oraz systemów mechatronicznych,
obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowego: multimetr, detektor itp.,
wykonywanie bieżących napraw regulacji parametrów pracy maszyn i urządzeń,
realizacja bieżącego planu przeglądów i remontów maszyn/urządzeń,
systematyczne prowadzenie rejestru /książki raportów zmiany/,
prace elektryczno-instalacyjne oraz inne zlecone przez przełożonego.

Aplikację można składać osobiście w dziale HR lub przesłać na adres: rekrutacja.leg@hormann.pl