Pracownik serwisant - naprawa kosiarek maszyn ogrodniczych

lokalizacja Kruszyn, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2024-06-14
telefon kontaktowy 781981017
ogłoszenie zamieścił meduzab-c.pl
stanowisko SERWISANT - MECHANIK
wynagrodzenie netto 3222
pracodawca P.P.H.U. " Meduza" Grzegorz Przystarz
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Firma „Meduza” z siedzibą w Kruszynie koło Bolesławca to renomowane miejsce, które od 1994 roku specjalizuje się w sprzedaży maszyn ogrodniczych, budowlanych oraz artykułów do wyposażenia domu i pielęgnacji ogrodu. Naszym priorytetem jest profesjonalne świadczenie usług i konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta.
Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Stanowisko: Pracownik Serwisu - Naprawa Kosiarek i Maszyn

Zakres obowiązków:
• Diagnostyka i naprawa kosiarek oraz innych maszyn ogrodniczych i budowlanych
• Przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji sprzętu
• Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
• Utrzymanie porządku w miejscu pracy oraz dbanie o narzędzia i wyposażenie serwisu
• Kontakt z klientem w celu ustalenia zakresu naprawy i informowanie o postępach prac
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe w zakresie naprawy kosiarek i maszyn (mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn ogrodniczych i budowlanych)
• Znajomość mechaniki i budowy maszyn
• Umiejętność diagnozowania usterek i samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
• Prawo jazdy kategorii B
• Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Umowa o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
Jak aplikować:
Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o nadsyłanie swojego CV na adres mailowy: meduza@b-c.pl
Kontakt:
Tel.: 781 981 017
Adres: Kruszyn, ul. Główna 2d,
59-700 Bolesławiec
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z firmą Meduza!