Pracownik dział techniczny Meduza Kruszyn

lokalizacja Kruszyn, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2024-06-14
telefon kontaktowy 781981017
ogłoszenie zamieścił meduzab-c.pl
stanowisko Sprzedawca dział techniczny ,maszyny - urządzenia do ogrodu
wynagrodzenie netto 3300
pracodawca P.P.H.U. " Meduza" Grzegorz Przystarz
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Przedsiębiorstwo „Meduza” z siedzibą w Kruszynie to miejsce, w którym pomagamy Naszym klientom zadbać o ogród w możliwie prosty i przyjazny sposób.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Stanowisko: Pracownik Działu Technicznego
Zakres obowiązków:
• Sprzedaż urządzeń, maszyn i części zamiennych,
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
• Udzielanie doradztwa w zakresie oferowanych przez firmę produktów.

Wymagania:
• Prawo jazdy kategorii B,
• Mile widziane doświadczenie handlowe oraz wiedza techniczna.
• Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy oraz chęć pracy w zespole

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Umowę o pracę, a jeśli sobie tego życzysz, inną formę zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju, nauki sprzedaży, poznania budowy maszyn,
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: meduza@b-c.pl
lub/i
• Telefon: 781 981 017
• Adres: Kruszyn, ul. Główna 2d, 59-700 Bolesławiec
Lubisz nowe rozwiązania techniczne? Interesują Cię maszyny oraz ich budowa? Lubisz bezpośredni kontakt z klientami? Jeśli tak – ta praca jest dla Ciebie.