Mieszkanie, które daje wiele możliwości- Modła-70 m2

cena 159 000,00 zł
lokalizacja Modła, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-04-30
telefon kontaktowy 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 70
liczba pokoi 3
lokalizacja Modła
rok budowy 1111
rodzaj zabudowy pozostałe

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego, bezczynszowego mieszkania położonego w miejscowości Modła. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 1 piętrze w jednopiętrowym domu wielorodzinnym. Łączna powierzchnia użytkowa prezentowanego mieszkania wynosi 70 m2 i składa się z dwóch kondygnacji. Do oferty należy również 1/3 udziału w gruncie, około 50 m2 przynależnych pomieszczeń gospodarczych, piwnica oraz garaż.

W mieszkaniu do dyspozycji mamy:
Pierwszą kondygnację:
- przestronny salon,
- kuchnię,
- jasną sypialnię,
- łazienkę z prysznicem,
- przedpokój,
- pralnię.
Na drugiej kondygnacji:
- przestronną sypialnię,
- pokój komputerowy, może służyć również za garderobę.
Z uwagi na potrzeby obecnych lokatorów wejście na drugą kondygnację mieszkania znajduje się na klatce schodowej, jednak istnieje możliwość zrobienia schodów w części mieszkalnej na pierwszej kondygnacji prezentowanego lokalu.

Ogrzewanie w mieszkaniu jest własne, na opał stały. Kotłownia znajduje się w piwnicy. Stolarka okienna PCV z roletami zewnętrznymi.

Ogromnym atutem prezentowanej nieruchomości jest zadbany i świetnie zagospodarowany ogródek, w którym znajduje się duża altanka, miejsce na ognisko, miejsce na grill oraz plac zabaw. Dużą zaleta jest również garaż oraz licznie pomieszczenia gospodarcze przynależne do lokalu mieszkalnego. Wnętrze prezentowanego mieszkania urządzone jest bardzo estetycznie i starannie, dlatego każdy powinien dobrze się tam poczuć.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Agnieszka Walkowiak-Bram: 533 616 214
Sylwia Parpura: 609 576 429

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.