Przyjdź i zobacz a zostaniesz - 2 pokoje na parterze w centrum !

cena 250 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-06
telefon kontaktowy 577444354
ogłoszenie zamieścił boleslavia
powierzchnia (m²) 52
liczba pokoi 2
lokalizacja centrum
rok budowy 1960
rodzaj zabudowy kamienica

Mieszkanie 51,6 m2, parter, 2 pokoje, centrum Bolesławca.
Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 51,6 m2, mieszczącego się na parterze kamienicy usytuowanej w sercu miasta. W skład nieruchomości chodzą:
- duży, ustawny salon (20,7m2),
- kameralna sypialnia (12,4m2),
- oddzielna kuchnia (9m2),
- w pełni wyposażona łazienka z prysznicem (3,1m2),
- zagospodarowany przedpokój (6,4m2).

KAPITALNY REMONT przeprowadzony 4 lata temu, podczas którego wymieniono instalację wodną i kanalizacyjną oraz elektryczną. Wymiana instalacji gazowej wiązała się z zamontowaniem dwa lata temu nowego, bezpiecznego kotła gazowego, dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania.
W mieszkaniu wstawiono TRZYSZYBOWE okna PCV, nowe drzwi wewnętrzne wraz z ościeżnicami oraz drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe firmy GERDA. Ponadto wygładzono ściany tynkami wapiennymi, na podłogach zamontowano deski drewniane. W cenę wliczono meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD ( kuchenka, zmywarka ), oraz szafy wnękowe znajdujące się w przedpokoju oraz w salonie.
NIEPOWTARZALNYM atutem tej nieruchomości jest solidne ocieplenie podłóg mieszkania za pomocą styropianu, co chroni i izoluje przed zimnem od piwnicy.
Czynsz w wysokości 370 zł (przy 2 os.) miesięcznie obejmuje: wynagrodzenie zarządcy, wywóz nieczystości, fundusz remontowy. Wspólnota zarządzająca - Civitas.
Mieszkanie posiada dostęp do 2 piwnic ( w tym jedna bardzo duża 11,8m2). Istnieje też możliwość uzyskania garażu od wspólnoty, mieszczącego się bezpośrednio pod mieszkaniem.

Lokal usytuowany jest na parterze w kameralnym bloku trzypiętrowym. Budynek odnowiony i ciepły po przeprowadzonej termoizolacji, co znacząco wpływa na ekonomiczne koszty utrzymania.

Dużym plusem jest poszukiwana lokalizacja w centrum miasta ceramiki. W pobliżu kamienicy znajduje się kościół, baza sklepów, restauracji i usług, a dla relaksu basen i okoliczne atrakcje.

Zapraszam:
Boleslavia Nieruchomości
ul. Asnyka 13
59-700 Bolesławiec
Tel. 577-444-354
e-mail: [email protected]