Praca na stanowisku MAGAZYNIER-WYDAWCA

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-07
ogłoszenie zamieścił u2606n
stanowisko Magazynier-wydawca
pracodawca PHU Marszałek sp.j.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Hurtownia spożywcza w Bolesławcu zatrudni pracownika na stanowisko MAGAZYNIER-WYDAWCA na pełny etat.

Wymagania:
-Dobra organizacja pracy własnej
-Dyspozycyjność
-Sumienność i zaangażowanie
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:
-Kompletowanie zamówień klientów (praca na magazynie spożywczym)

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na cały etat (praca w godzinach 10-18)
-Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
-Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [email protected]
z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU MARSZAŁEK w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma PHU MARSZAŁEK Sp. j. z siedzibą w Bolesławcu przy al.Tysiąclecia 52.