Mieszkanie, pow. 47,2 m2, parter, Bolesławiec!

cena 250 160,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-08-12
telefon kontaktowy 572344551
ogłoszenie zamieścił msrnieruchomosci
powierzchnia (m²) 47
liczba pokoi 2
lokalizacja Bolesławiec
rodzaj zabudowy kamienica

Lokal mieszkalny, biurowy, użytkowy – parter, 47,2m2

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,2 m2, położony na parterze budynku przy ul. Wybickiego w Bolesławcu. Lokal posiada wejście z klatki schodowej oraz z balkonu znajdującego się bezpośrednio przy klatce schodowej. Lokal wykończony, z częściowym wyposażeniem, ogrzewanie własne gazowe, internet, instalacja alarmowa. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,56 m2. Obecnie w lokalu wydzielono dwa pomieszczenia biurowe, gabinet oraz pomieszczenie socjalne z wc.
Budynek docieplony styropianem, oddany do użytku w 2008 roku, posiada dwa wejścia od przodu i z tyłu budynku. Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się od przodu i z tyłu budynku.

Lokal doskonale nadaje się na biuro, salon, kancelarie. Niskie koszty utrzymania.

Nieruchomość położona jest w centrum miasta, w niedalekiej odległości znajdują się: przedszkole, szkoła, sklepy, przystanki autobusowe, banki, siłownia, basen, tereny sportowo rekreacyjne, budynki użyteczności publicznej.
Zapraszamy na prezentację.
Nieruchomości Bolesławiec.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KREDYTOWA
Oferujemy doradztwo przy wyborze kredytu oraz pomoc przy jego uzyskaniu. Doradzamy te rozwiązania, które najbardziej odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i wspieramy Klienta swoją wiedza do momentu podpisania umowy kredytowej.

MSR Nieruchomości
ul. Zgorzelecka 46
59-700 Bolesławiec
www.nieruchomosciboleslawiec.pl