Firma zatrudni montera do składania nowych przyczep aluminiowych

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-08-11
telefon kontaktowy 694012345
ogłoszenie zamieścił bfz
stanowisko Monter przyczep i zabudów aluminiowych
wynagrodzenie netto 3000
pracodawca BFZ Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Opis stanowiska
Dział produkcyjny rozwija, produkuje i dostarcza nasze zabudowy na rynek Polski i Europejski. Dołącz do nas jako monter i pracuj z grupą ludzi, których łączy pasja do motoryzacji i innowacji. W związku z ciągłym rozwojem i dążeniem do perfekcji nieustająco poszukujemy osób, które wspólnie z nami zrealizują wyznaczone cele.
Oferujemy:
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• wysokie standardy kultury pracy,
• solidne wynagrodzenie.
Twoje obowiązki:
• realizować zlecenia w pojedynkę ale i w brygadach dwuosobowych,
• wykonywać nowoczesne zabudowy,
• współpracować z działem rozwoju, aby tworzyć bezpieczne zabudowy,
• uczyć się od najlepszych specjalistów w branży,
• brać udział w nowych projektach
Wymagania:
• sprawność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami,
• znajomość rysunków technicznych,
• chęć pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
• skrupulatność i dokładność,
• umiejętność pracy w zespole.

Więcej informacji pod numerem telefonu 694 012345 lub CV na adres [email protected]