Malowniczo położona nieruchomość-hotel,agroturystyka,winnica

cena 589 000,00 zł
lokalizacja Okmiany, legnicki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-03-10
telefon kontaktowy 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 305
lokalizacja Okmiany

Przedstawiamy ofertę sprzedaży malowniczo położonego gospodarstwa w miejscowości Okmiany. Nieruchomości składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni 305 m2 oraz garażu i dwóch budynków gospodarczych, które można zaadaptować na pokoje hotelowe lub salę weselną. Budynki posadowione są na działce o powierzchni 4841m2. Istnieje możliwość wydzielenia z prezentowanej działki jeszcze dwóch działek budowlanych.
Jeśli poszukujesz miejsca z pięknym widokiem w cichej, sielskiej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą o charakterze agroturystycznym lub dla dużej rodziny. W prezentowanym domu do dyspozycji mamy:
PARTER:
- hol,
-kuchnia,
- jadalnia,
-łazienka z toaletą i prysznicem,
- 2 sypialnie,
I PIĘTRO:
- hol,
- 4 sypialnie
- łazienka,
- WC,
Poddasze:
- 2 sypialnie,
- łazienka z toaletą i prysznicem,
- hol.
Dom po generalnym remoncie. W budynku został wymieniony dach, pokryty dachówką ceramiczną, okna PCV, zainstalowano nowoczesną pompę ciepła z rekuperacją oraz doprowadzono do budynku gaz, za pomocą którego nieruchomość jest ogrzewana.
Ta oferta to wspaniała propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz obcowanie z naturą, a także dla osób chcących prowadzić działalność agroturystyczną lub biznes hotelarski. Nieopodal znajduje się winnica oraz las. Dodatkowym atutem jest bliskość strefy ekonomicznej, która prężnie się rozwija.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Agnieszka Walkowiak-Bram: 533 616 214
Sylwia Parpura: 609 576 429

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.