Dom 10 km od Bolesławca na 40 arowej działce

cena 249 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-07-14
telefon kontaktowy 602375609
ogłoszenie zamieścił patron
powierzchnia (m²) 144
lokalizacja Nowa

Na sprzedaż wolnostojący dom do remontu wraz z budynkiem gospodarczym na dużej działce - 40,42 ary, 10 km od Bolesławca w miejscowości Nowa.

Całkowita powierzchnia budynku to 144 m² (parter 73,7 m² oraz poddasze 70,3 m²). Dom ma doprowadzone media, takie jak prąd, woda oraz kanalizacja. Budynek w połowie podpiwniczony (ok. 35 m² piwnicy), wykonany z cegły. Okna częściowo wymienione na PCV, a częściowo drewniane. Podłogi drewniane. W budynku znajdują się dwa piece kaflowe.

Cześć pierwszego piętra do własnej aranżacji.

Na terenie nieruchomości znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni około 56 m² z dobudowaną obok wiatą o powierzchni 16 m² z wykopanym kanałem pod auto. W budynku gospodarczym jest siła.

Tuż przy wejściu do domu znajduje się aktywna studnia głębinowa.

Działka dość znacznie odsunięta od głównej drogi w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Wsi Nowa ujęta jako teren zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej.

W skrajnej części działki widnieją pozostałości po warsztacie. Solidne mury o wymiarach 8 x 5,5 m dają możliwość zagospodarowania tej części jako garaż dwustanowiskowy.

Ponad 40 arowa działka z widokiem na las, niedaleko Bolesławca, dom o powierzchni całkowitej ponad 140 m², praktyczne na wsi pomieszczenia gospodarcze tworzą potencjał tego szczególnego miejsca i stanowią jego główne atuty. A sielska, cicha okolica zapewni nowym właścicielom wytchnienie po dniu pracy.