Dom mieszkalny plus zabudowania gospodarcze, duża działka, Skorzynice!

cena 360 000,00 zł
lokalizacja Skorzynice, lwówecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-07-07
telefon kontaktowy 572344551
ogłoszenie zamieścił msrnieruchomosci
powierzchnia (m²) 110
lokalizacja Skorzynice

Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o powierzchni 19 300 ha, położona w miejscowości Skorzynice, gm. Lwówek Śląski. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. W skład nieruchomości wchodzą trzy budynki: pierwszy budynek z częścią mieszkalną o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 oraz z pomieszczeniami do adaptacji na cele mieszkaniowe o powierzchni ok. 60 m2 plus poddasze, na parterze budynku znajduje się również pomieszczenie gospodarcze z osobnym wejściem, drugi budynek: stajnia z dużą bramą wjazdową, trzeci budynek: stodoła z kurnikiem oraz dwa garaże, jeden z nich z kanałem. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu, z dala od innych gospodarstw, w bliskiej odległości Lwówka Śląskiego.

Budynek mieszkalny składa się:
PARTER
- kuchnia z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród,
- salon,
- pokój,
- dwie łazienki,
- korytarz,
PIĘTRO
- 5 pokoi, z tego trzy do własnej aranżacji,
PODDASZE
- niezagospodarowane, wysokość poddasza 3,5.

Standard wykończenia: na podłogach znajdują się deski drewniane, panele oraz płytki, okna PCV, drzwi wejściowe stalowe, schody drewniane, nowe instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjne.

Budynek posiada ogrzewanie centralne z pieca wszystkopalnego, ciepła woda z pieca oraz z pieca gazowego typu Junkers.

Media: prąd (trzy fazy), woda z sieci oraz studni, kanalizacja szambo.

Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, częściowo podpiwniczony, dachówka ceramiczna i betonowa, ściany częściowo ocieplone od wnętrza budynku.

Teren wokół nieruchomości zagospodarowany nasadzeniami drzew (czereśnie, jabłonie, wiśnie, orzechy, brzoskwinie, grusze) i krzewów (porzeczki, aronie, maliny). Przy domu znajdują się również dwa duże ogródki warzywne.