joart s.a./bolesławiec

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-06-30
ogłoszenie zamieścił joartsa
stanowisko Koordynator Sklepu Internetowego
wynagrodzenie netto -1
pracodawca Joart S.A.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Aktualnie poszukujemy na stanowisko: Koordynator Sklepu Internetowego

Opis stanowiska:

Realizacja oraz usprawnianie procesów przyjęcia, wysyłki i reklamacji towaru
Przydzielanie zasobów ludzkich do poszczególnych procesów i zadań oraz ich rozliczanie
Obsługa infolinii i skrzynki kontaktowej sklepu internetowego
Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach
Współpraca z innymi działami w firmie
Współpraca z firmami zewnętrznymi
Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa BHP

Wymagania:

Umiejętność pracy zespołowej
Umiejętność delegowania i rozliczania zadań
Dyspozycyjność do pracy
Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowo-koordynacyjnych
Zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

Umowa o pracę
Kompleksowe wdrożenie
Wynagrodzenie na czas
Pracę w młodym i przyjaznym zespole

Więcej o nas: http://szachownica.com.pl/user/career/

Aplikacje prosimy składać po przez formularz:

Administratorem danych jest Sieć sklepów SZACHOWNICA z siedzibą w Bolesławiec 59-700, Staszica 11 A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami prawa oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.