Praca

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-28
telefon kontaktowy 734121537
ogłoszenie zamieścił ania
stanowisko Operator CNC
wynagrodzenie netto 20
pracodawca Ania
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Operator CNC (m/k)

Miejsce pracy: Wykroty

Obowiązki:
• obsługa produkcyjna obrabiarek sterowanych numerycznie,
• realizacja zadań według harmonogramu, instrukcji i procedur,
• nadzór nad jakością wykonywanych elementów zgodnie z panelem kontroli,
• wprowadzanie odpowiednich korekt,
• sprawdzenie zgodności detalu gotowego z rysunkiem technicznym.

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne,
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC lub frezarki CNC,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• dodatkowym atutem będzie umiejętność przezbrajania i znajomość podstaw programowania warsztatowego obrabiarek ze sterowaniem Fanuc, Siemiens itp.,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy:
• umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• darmową, prywatną opiekę medyczną premium,
• darmowe szkolenia językowe,
• atrakcyjny dodatek do dojazdów,
• dodatek urlopowy,
• PPK.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected] lub zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 734121537.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.