praca od zaraz

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-01
telefon kontaktowy 734121537
ogłoszenie zamieścił ania
stanowisko MONTER/KA
wynagrodzenie netto 20
pracodawca Ania
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter / Monterka

Miejsce pracy: Wykroty

Obowiązki:

samodzielny montaż, obsługa maszyn i urządzeń,
przezbrajanie maszyny i wymiana narzędzi,
przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych,
weryfikacja elementów pod względem jakościowym i zgodności z wymaganiami.

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,
umiejętność obsługi podstawowych narzędzi produkcyjnych,
mile widziana podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

wynagrodzenie od 21 do 22 zł brutto na godzinę
umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
konkurencyjne wynagrodzenie,
darmową, prywatną opiekę medyczną,
darmowe szkolenia językowe,
atrakcyjny dodatek do dojazdów,
dodatek urlopowy,
PPK.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 734 121 537 lub zapraszamy do naszego biura w Bolesławcu przy ulicy Piaskowej 13/1.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.